Kral oyun – En Yeni Oyunlar

Kral Oyun – Yeni oyunlar

    Advertisements
  • Categories

  • Archives

Barbie Solaryum Yanığı – Barbieoyunlari.Gen.TR

Posted by yenioyunnet on August 24, 2015

barbie solaryum yanığı
Kız kullanıcıların en çok sevdiği ve takip ettiği Barbieoyunlari.Gen.TR sitesi siz barbie oyunlarının en güzellerini ve yenilerini yayınlamaya devam ediyor. Kızların bıkmadan usanmadan oynadığı en kaliteli barbie oyunları sizlerle. Barbieoyunlari.Gen.TR oyun sitesi sizlere kısa zaman önce Barbie solaryum yanığı isimli oyunu yayınladı.


Oyun ilk yayınlandığı andan itibaren kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Oyunda yaz geldi ve havalar ısındı. Her yer güneşli ce cap canlı. Hemen hemen herkes tatile çıkmaya başadı ve yılın yorgunluğunu atıyorlar. Fakat bizim güzeller güzeli Barbie’mizin tatile çıkmasına daha var. Bu durum canını çok sıkıyor. Barbie yaz aylarında esmer bir tenle gezmeyi çok seviyor. Tatile çıkmasında daha olduğu için Solaryuma gidiyor. İlk başlarda herşey yolunda giderken Barbie solaryumun içinde uyuya kaldı. Bu yüzden Barbie’nin yüzü ve cildi yandı. Kötü bir görünüme sahşp oldu. Sizler oyunda Barbie’nin yanıklarını tedavi ederek eski güzelliğine kavuşmasını sağlayacaksınız.

Barbieoyunlari.Gen.TR ‘de bu eğlenceli oyunu mutlaka sizler de oynamalısınız. Eminiz ki daha önce oynamadıysanız sizler de bu oyunu çok seveceksiniz. Barbie oyunlarının en güzellerini sadece sitemizde oynayabilirsiniz.

KAYNAK : http://www.barbieoyunlari.gen.tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: